Hakkımızda

Van Çilingir (Anahtarcı Erkan) olarak sizlere belgeli olarak kaliteli bir hizmet sunuyoruz. İş yerimiz kayıtlı gerekli vergi levhası ve ustalık belgelerimiz bulunmaktadır. (Korsan ve işi bilmeyen ustalaşmayan çilingirlerden uzak durun) Van Çilingir olarak özel aracımız ile sizlere 7 gün 24 saat kesintisiz bir hizmet sunuyoruz. Kapıda kalmanız durumunda size bir telefon kadar uzak olduğumuzu bilmenizi isteriz. Verdiğimiz çilingir hizmeti yanı sıra kaliteli anahtar ürünlerine sizlere sunuyoruz.

Kapıda mı kaldınız, anahtarınızı mı unuttunuz veya anahtarınız kilit içinde mi kırıldı? hiç endişelenmenize gerek yok çünkü biz bu işi profesyonel olarak yapıyoruz. Haftanın 7 günü ve 24 saati bizi çekinmeden arayabilirsiniz. Kapınızı en güncel ve ustalık yöntemleri ile sizler için açıyoruz bu işlem esnasında kullanmamız gereken ürünlerin iyisini ve kaliteli olanı kullanıyoruz.

Van Çilingir hizmetlerinde yılların vermiş olduğu tecrübe, yeni teknoloji ve güncel yöntem takibi ile kapılarınıza zarar vermeden kilitleri için çözüm üretiyoruz. Sizlere yardımcı oluyoruz. Sizlerde bu konuda gönül rahatlığı ile bizlere güvenebilirsiniz. Van Çilingir olarak sizlere güveni ve kaliteyi sunuyoruz.

7/24 SAAT GARANTİLİ YETKİLİ SERVİSİMİZ HİZMETİNİZDEDİR: 0536 527 32 70

 

Etiketler:

Van Anahtarcı, Van Çilingir, Van Anahtarcılar, Vanda 24 saat çilingir hizmeti, Kale Kilit, Daf Kilit, İto Kilit, Yale Kilit, Hok Kilit, Yuma Kilit, Anahtar Tamir Satış, Apartman Kapı Otomatiği, Kapı Hidroliği Teknik Servisi, Kapı İticisi, Kapı Yayı, Ev Ve Oto Kapısı Açılır, Kapı Kilitleri ve Şifreleri Değiştirilir. Hırsızlara karşı yüksek güvenlikli kilit çeşitleri Satış Ve Montajı Yapılır, Alarmlı Çelik Kapı Kilidi Takılır.

Hırsızlara Karşı Yüksek Güvenlikli Kırılmayan Çelik Kilit, Barel Takılır. Pimapen Pencere Kanatları Ve Kapılarına Alarmlı Emniyet Mandalı Takılır. Van Apartman Kapı Girişlerine Kapı Hidroliği ve Elektrikli Kilit Takılır. Van Çelik Kapı Tamir ve Teknik Servisi,  Kilit Yedek Parçaları Ve Kilit Çeşitleri, van çilingir, anahtarcı, van oto çilingir, van çelik kapı tamiri, Van kilitli kapı açma,

Van X10 Uzaktan Kumandalı Kilit Satış Ve Montajı Yapılır. Vanda Parmak İziyle Çalışan Kapı Kilitleri Satış Ve Montajı. Van hırsızlara karşı güvenlikli kilit çeşitleri, Van uzman çilingir ve anahtarcı, Van kale kilit, Van kilit açma, Van nöbetçi anahtarcı, Elazığ nöbetçi çilingir, Van araba kapısı açma, Van oto kapısı açma, Van oto çilingir, Van’daki çilingirler, Van pimapen tamiri, Van pencere kolu, Van kapı kolu, Van çilingir servisi, Van çilingir telefon, Van anahtarcı telefon, Van kumandalı anahtar kopyalama